Konsultacje i plany żywieniowe

Konsultacje dla dzieci i dorosłych oraz indywidualne zalecenia żywieniowe z jadłospisem.

Konsultacje dietetyczne i psychodietyczne

Konsultacja dietetyczna młodzieży i dorosłych trwa do 60min – 200 zł

Zawiera m.in.  analizę wyników badań krwi (spis otrzymasz w odpowiedzi na wypełniony formularz kontaktowy), pomiary antropometryczne (masa ciała, obwody), omówienie sposobu odżywiania od najmłodszych lat, stosowanych wcześniej diet, stylu życia jak i zdolności kulinarnych. Przedstawienie ogólnych zasad prawidłowego żywienia, ustalenie wspólnego celu i drogi do jego osiągnięcia. Dodatkowo możemy wykonać fotografię sylwetki, aby mieć wizualny punkt odniesienia w przypadku redukcji lub budowania masy ciała.

Konsultacja psychodietetyczna trwa do 60-75min – 300 zł

Zawiera to, co konsultacja dietetyczna. Dodatkowo, w zależności od potrzeby, analizujemy m.in. wpływ emocji na wybory żywieniowe, wydarzenia które mogły mieć pośredni lub bezpośredni wpływ na obecny stan rzeczy. Wspólnie szukamy rozwiązań niestandardowych, które ułatwiają proces szeroko pojętej zmiany stylu życia, z naciskiem na zmianę podejścia do jedzenia.

Konsultacja dietetyczna on-line 200 zł

Odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem Skype, lub przez ogólnodostępne komunikatory. Zawiera to, co konsultacja stacjonarna, z wyłączeniem pomiarów. Pacjent samodzielnie wykonuje zdjęcie sylwetki i dokonuje pomiarów antropometrycznych na podstawie otrzymanej instrukcji.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem na 7 dni 400 zł

Zalecenia oparte są na zinterpretowanych wynikach badań krwi oraz wiedzy o Pacjencie, uzyskanej podczas odbytej konsultacji. Jadłospis dopasowany jest do preferencji żywieniowych, stylu życia, wszelkich ograniczeń pochodzących z zewnątrz, jak i do poziomu wtajemniczenia kulinarnego. Cały plan żywieniowy uwzględnia także zasobność portfela.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem na 14 dni 550 zł

Jak wyżej, z tą różnicą, że menu rozpisane jest na 14 dni.

Jadłospis na kolejnych 7 dni 200 zł

Jest nowym zestawem posiłków. Zawiera modyfikację pierwotnych założeń nowego stylu odżywiania na podstawie osobistych odczuć i potrzeb organizmu w czasie zachodzących zmian. Każdy jadłospis jest rozpisany na 7 dni, z podziałem dnia na 4 lub 5 posiłków. Zawiera również potrzebne do przygotowania poszczególnych posiłków przepisy.

Jadłospis w czasie ciąży 550 zł

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z przykładowym jadłospisem na 7 dni w poszczególnych trymestrach ciąży. Zalecenia ustalane są na podstawie odbytej konsultacji, dopasowane do stanu zdrowia, zaleceń lekarskich, wyników badań krwi, stylu życia i preferencji żywieniowych przyszłej mamy. Każdy jadłospis rozpisany jest na 7 dni, z podziałem na 4, 5 lub 6 posiłków (w ciąży jest to bardzo zróżnicowane).

Jadłospis w okresie laktacji 420 zł

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z przykładowym jadłospisem na 7 dni w okresie laktacji.

Dietoterapia

500-700 zł*

W schorzeniach takich, jak: insulinooporność, cukrzyca typu II, Hashimoto, choroby tarczycy, atopowe zapalenie skóry (AZS), reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), zespół policystycznych jajników (PCOS), inne choroby o podłożu autoimmunologicznym, alergie i nietolerancje pokarmowe (diety eliminacyjne, rotacyjne), grzybice, wsparcie żywieniowe w leczeniu bezpłodności kobiet i mężczyzn, chorobach jelit, otłuszczeniu wątroby, depresji, osteoporozie, wspomaganie żywieniowe niezłośliwych nowotworów – zalecenia wraz z jadłospisem na 7 dni.
* Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania i ilości występujących wykluczeń żywieniowych.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja@sposobnazycie.pl
lub
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz
Możliwość płacenia kartą w gabinecie.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.