Konsultacje i plany żywieniowe

Konsultacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zalecenia żywieniowe z jadłospisem.

Konsultacje dietetyczne i psychodietyczne

 

Konsultacja dietetyczna młodzieży i dorosłych trwa około 60 min. – 350 zł

Zawiera analizę wyników badań krwi (spis otrzymasz po umówieniu się na wizytę), pomiary masy i obwodów ciała (na życzenie również fotografię sylwetki). Omawiany jest sposób odżywiania się od najmłodszych lat oraz nawyki żywieniowe panujące w domu rodzinnym. Skupiamy się na analizie stosowanych wcześniej diet, obecnego stylu życia, jak i zdolności kulinarnych. Na koniec rozmowy przedstawione zostają ogólne zasady prawidłowego odżywiania się oraz możliwe scenariusze dalszej współpracy*, aby wymarzony cel mógł zostać osiągnięty.
* Możliwość przygotowania indywidualnych zaleceń żywieniowych oraz spersonalizowanego planu żywieniowego na 7 lub 14 dni.
Konsultacja kontrolna trwa około 30 min. – 200 zł

Omówienie i korekta wprowadzonych zmian. Wspólny wybór kolejnych kroków potrzebnych do realizacji przyjętego planu. Analiza etykiet ulubionych produktów spożywczych. Praca z motywacją.
Konsultacja psychodietetyczna  trwa około 90 min. – 490 zł

Zawiera to, co konsultacja dietetyczna (czasem bez pomiarów, w zależności od przypadku). Dodatkowo analizowany jest wpływ emocji i różnych życiowych wydarzeń na wybory żywieniowe. Szukamy sytuacji, które mogły mieć pośredni lub bezpośredni wpływ na problem m.in. z zaburzeniami odżywiania, kompulsywnym objadaniem się, niejedzeniem, ortoreksją, itp. Wspólnie szukamy rozwiązań niestandardowych, które ułatwiają proces szeroko pojętej zmiany stylu życia, z naciskiem na zmianę podejścia do jedzenia, a także stosunku do własnego ciała i wyglądu.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem

Indywidualne zalecenia żywieniowe  300 zł

Zalecenia tworzone są na podstawie zinterpretowanych wcześniej wyników badań krwi oraz wiedzy o Pacjencie, uzyskanej podczas odbytej konsultacji dietetycznej lub psychodietetycznej. Dopasowane są do stanu zdrowia, ustalonego celu, preferencji żywieniowych, stylu życia, wszelkich ograniczeń pochodzących z zewnątrz, jak i do poziomu wtajemniczenia kulinarnego.

Jadłospis na 7 dni od 250 zł

Jest zestawem posiłków rozpisanych na 3-5 posiłków (lub zupełnie inaczej, bo wszystko jest bardzo zindywidualizowane) dla osób, które wcześniej odbyły konsultację dietetyczną lub psychodietetyczną. Pacjent po otrzymaniu dokumentu może dwukrotnie zgłosić chęć zmiany jakiegoś posiłku, który znajduje się w jadłospisie i dopytać o wszystkie szczegóły drogą mailową przed upływem 14 dni od dnia otrzymania planu żywieniowego.

Jadłospis na 14 dni od 420 zł

Jest zestawem posiłków dla osób, które wcześniej odbyły konsultację dietetyczną lub psychodietetyczną lub korzystały z innych usług gabinetu SPOSÓB NA ŻYCIE®. Uwzględnia potrzebne modyfikacje dotychczasowych planów żywieniowych na podstawie osobistych odczuć i potrzeb organizmu. Każdy jadłospis jest rozpisany z podziałem dnia na 3-5 posiłków (lub inaczej, jeśli zachodzi taka potrzeba). Zawiera również stosowne przepisy i niezbędne podpowiedzi kulinarne.
#Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania i ilości występujących wykluczeń żywieniowych.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 18:00.
E-MAIL
patrycja@sposobnazycie.pl
lub
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz-Kozieł
Możliwość płatności BLIK.
FORMULARZ KONTAKTOWY


    Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.