Konsultacje i plany żywieniowe

Konsultacje młodzieży i dorosłych oraz zalecenia żywieniowe z jadłospisem.

Konsultacje dietetyczne i psychodietyczne

 

Konsultacja dietetyczna młodzieży i dorosłych trwa około 60 min. – 270 zł

Zawiera analizę wyników badań krwi (listę badań otrzymasz po umówieniu się na wizytę), pomiary masy i obwodów ciała (na życzenie również fotografię sylwetki). Omówimy Twój sposób odżywiania się od najmłodszych lat, nawyki żywieniowe panujące w domu rodzinnym. Przeanalizujemy stosowane wcześniej diety, obecny styl życia, jak i Twoje zdolności kulinarne. Przyjrzymy się wszystkim przeszkodom na drodze do pełnego zdrowia. Wspólnie ustalimy scenariusz dalszej współpracy, aby wymarzony cel zostać osiągnięty.
* Możliwość przygotowania indywidualnych zaleceń żywieniowych oraz spersonalizowanego planu żywieniowego na 7 lub 14 dni.
Konsultacja kontrolna trwa około 30 min. – 150 zł

Omówimy i skorygujemy wprowadzone zmiany stylu życia i żywienia. Wspólnie ustalimy kolejne małe kroki pomocne w realizacji przyjętego planu. Możemy poddać analizie etykiety Twoich ulubionych produktów spożywczych i zdecydowanie popracujemy nad dalszą motywacją.
Konsultacja psychodietetyczna  trwa około 90 min. – 360 zł

Zawiera to, co konsultacja dietetyczna (czasem bez pomiaru obwodów i masy ciała, w zależności od przypadku). Dodatkowo przeanalizujemy wpływ emocji i różnych życiowych wydarzeń na Twoje wybory żywieniowe. Poszukamy sytuacji, które mogły mieć pośredni lub bezpośredni wpływ na powstałe zaburzenia odżywiania: kompulsywne objadanie się, anoreksję, bulimię, ortoreksję, otyłość itp. Wspólnie powędrujemy na właściwą ścieżkę, prowadzącą do zmiany relacji z jedzeniem, własnym ciałem i wieloma przekonaniami. Przepracujemy schematy, w których Twój umysł mocno się zakorzenił. Jest duża szansa, że poczujesz się znacznie lepiej już po kilku spotkaniach. Pamiętaj, że zmiana, to proces, który trwa właściwie całe życie.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem

Indywidualne zalecenia żywieniowe  200 zł

Zalecenia tworzone są na podstawie przeprowadzonej konsultacji dietetycznej lub psychodietetycznej. Dopasowane są do potrzeb Twojego organizmu (na podstawie wyników badań krwi), stanu zdrowia, ustalonego celu, Twoich preferencji żywieniowych, stylu życia, jak i innych zmiennych, o których opowiesz w trakcie konsultacji. Dowiesz się, jak małymi krokami wprowadzić określone zmiany, które poprawią Twoje samopoczucie, przywrócą siły witalne i zwiększą komfort życia.

Jadłospis na 7 dni od 200 zł

Jest to menu tygodniowe, rozpisane na 3-5 posiłków (lub zupełnie inaczej, bo wszystko jest bardzo zindywidualizowane) dla osób, które wcześniej odbyły konsultację dietetyczną lub psychodietetyczną. Dopasowany jest do potrzeb Twojego organizmu, rodzaju pracy, ilości posiadanego wolnego czasu, jak i zdolności kulinarnych. Nie musisz sam/-a kombinować co z czym połączyć, aby było dobrze. Wszystko będzie napisane i podane wraz z konkretnymi przepisami. Po otrzymaniu tego dokumentu możesz raz zgłosić chęć zmiany jakiegoś posiłku i dopytać o wszystkie szczegóły drogą mailową przed upływem 14 dni od dnia otrzymania planu żywieniowego.

Jadłospis na 14 dni od 350 zł

Jest to menu na dwa tygodnie, rozpisane na 3-5 posiłków (lub zupełnie inaczej, bo wszystko jest bardzo zindywidualizowane) dla osób, które wcześniej odbyły konsultację dietetyczną lub psychodietetyczną. Dopasowany jest do potrzeb Twojego organizmu, rodzaju pracy, ilości posiadanego wolnego czasu, jak i zdolności kulinarnych. Nie musisz sam/-a kombinować co z czym połączyć, aby było dobrze. Wszystko będzie napisane i podane wraz z konkretnymi przepisami. Po otrzymaniu tego dokumentu możesz raz zgłosić chęć zmiany jakiegoś posiłku i dopytać o wszystkie szczegóły drogą mailową przed upływem 14 dni od dnia otrzymania planu żywieniowego.
#Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania i ilości występujących wykluczeń żywieniowych.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz
Możliwość płatności BLIK.
FORMULARZ KONTAKTOWY

    [wpgdprc "Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę."]