Konsultacje i plany żywieniowe

Konsultacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zalecenia żywieniowe z jadłospisem.

Konsultacje dietetyczne i psychodietyczne

Konsultacja dietetyczna dziecka do 14-go roku życia trwa 60 min. – 150 zł

Analiza nawyków i preferencji żywieniowych, stylu życia dziecka, jak i całej rodziny (rodzice, dziadkowie, inni opiekunowie, rodzeństwo). Sprawdzenie wyników badań krwi dziecka. Pomiar masy i obwodów ciała. Omówienie higieny jedzenia, zachowań przy stole, reagowania najbliższego otoczenia na styl jedzenia dziecka. Przygotowanie planu działania metodą małych kroków, aby realnie wpłynąć na zmianę nawyków i możliwość motywowania do dalszych zmian. Następne kroki podejmowane są na kolejnych wizytach, które powinny odbywać się co 10-14 dni. Jeśli pojawi się konieczność, możliwe jest również ułożenie spersonalizowanego planu żywieniowego.
Konsultacja dietetyczna młodzieży i dorosłych trwa 60 min. – 200 zł

Zawiera analizę wyników badań krwi (spis otrzymasz po umówieniu się na wizytę), pomiary masy i obwodów ciała (na życzenie również fotografię sylwetki). Omawiany jest sposób odżywiania się od najmłodszych lat oraz nawyki żywieniowe panujące w domu rodzinnym. Skupiamy się na analizie stosowanych wcześniej diet, obecnego stylu życia, jak i zdolności kulinarnych. Na koniec rozmowy przedstawione zostają ogólne zasady prawidłowego odżywiania się oraz możliwe scenariusze dalszej współpracy*, aby wymarzony cel mógł zostać osiągnięty.
* Możliwość przygotowania indywidualnych zaleceń żywieniowych oraz spersonalizowanego planu żywieniowego na 7 lub 14 dni.
** Konsultacja 2 osób w jednym czasie 320zł zamiast 400zł.
Konsultacja kontrolna trwa 30 min. – 100 zł

Omówienie i korekta wprowadzonych zmian. Wspólny wybór kolejnych kroków potrzebnych do realizacji przyjętego planu. Analiza etykiet ulubionych produktów spożywczych. Praca z motywacją.
Konsultacja psychodietetyczna młodzieży od 14-go roku życia i dorosłych trwa 60-75 min. – 300 zł

Zawiera to, co konsultacja dietetyczna (czasem bez pomiarów, w zależności od przypadku). Dodatkowo analizowany jest wpływ emocji i różnych życiowych wydarzeń na wybory żywieniowe. Szukamy sytuacji, które mogły mieć pośredni lub bezpośredni wpływ na problem m.in. z zaburzeniami odżywiania, kompulsywnym objadaniem się, niejedzeniem, ortoreksją, itp. Wspólnie szukamy rozwiązań niestandardowych, które ułatwiają proces szeroko pojętej zmiany stylu życia, z naciskiem na zmianę podejścia do jedzenia, a także stosunku do własnego ciała i wyglądu.
Konsultacja dietetyczna on-line trwa 45-60 min. – 200 zł

Odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem Skype, lub przez ogólnodostępne komunikatory. Zawiera to, co konsultacja dietetyczna stacjonarna, z wyłączeniem pomiarów i fotografii sylwetki. Pacjent samodzielnie wykonuje zdjęcia sylwetki i dokonuje pomiaru obwodów ciała, na podstawie otrzymanej wcześniej instrukcji. Po konsultacji przesyłane jest krótkie podsumowanie rozmowy.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem na 7 dni od 350 zł

Zalecenia tworzone są na podstawie zinterpretowanych wcześniej wyników badań krwi oraz wiedzy o Pacjencie, uzyskanej podczas odbytej konsultacji dietetycznej lub psychodietetycznej. Jadłospis dopasowany jest do stanu zdrowia, ustalonego celu, preferencji żywieniowych, stylu życia, wszelkich ograniczeń pochodzących z zewnątrz, jak i do poziomu wtajemniczenia kulinarnego. Cały plan żywieniowy uwzględnia także zasobność portfela. Jeśli potrzeba, w dokumencie zawarte są inne ważne wskazówki lub podpowiedzi produktowe w postaci mini albumu. Pacjent po otrzymaniu dokumentu może jednorazowo zgłosić chęć zmiany jakiegoś posiłku, który znajduje się w jadłospisie i dopytać o wszystkie szczegóły drogą mailową przed upływem 7 dni od dnia otrzymania planu żywieniowego.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem na 14 dni od 480 zł

Wszystko odbywa się tak samo, jak w przypadku zaleceń i jadłospisu na 7 dni, z tą różnicą, że plan żywieniowy rozpisany jest na 14 dni. Pacjent po otrzymaniu dokumentu może dwukrotnie zgłosić chęć zmiany jakiegoś posiłku, który znajduje się w jadłospisie i dopytać o wszystkie szczegóły drogą mailową przed upływem 14 dni od dnia otrzymania planu żywieniowego.

Jadłospis na 7 dni od 200 zł

Jest zestawem posiłków dla osób, które wcześniej odbyły konsultację dietetyczną lub psychodietetyczną lub korzystały z innych usług gabinetu SPOSÓB NA ŻYCIE®. Uwzględnia potrzebne modyfikacje dotychczasowych planów żywieniowych na podstawie osobistych odczuć i potrzeb organizmu. Każdy jadłospis jest rozpisany z podziałem dnia na 4 lub 5 posiłków. Zawiera również stosowne przepisy i niezbędne podpowiedzi.

Jadłospis w czasie ciąży od 500 zł

Indywidualne zalecenia żywieniowe na podstawie odbytej konsultacji dietetycznej, analizy wyników badań krwi oraz wskazań lekarza prowadzącego ciążę. Zalecenia i plan żywieniowy dopasowane są do poszczególnych trymestrów ciąży, jak i osobistych odczuć przyszłej mamy. Jadłospis rozpisany jest na 10 dni, z podziałem na 4, 5 lub 6 posiłków (w ciąży jest to bardzo zróżnicowane). W dokumencie uwzględnione są również podpowiedzi dotyczące radzenia sobie z różnymi ciążowymi przypadłościami (m.in. mdłości, zgaga, nadmierny apetyt na słodkie produkty, zaparcia, przeziębienia). Przyszła mama ma możliwość kontaktu z dietetykiem drogą mailową przez miesiąc od dnia otrzymania planu żywieniowego.
* W pakiecie konsultacja dietetyczna w cenie 100zł zamiast 200zł.
* Dla stałych Pacjentek RABAT 10%.
Jadłospis w okresie laktacji od 400 zł

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z przykładowym jadłospisem na 10 dni w okresie laktacji, z uwzględnieniem osobistych preferencji mamy oraz wszelkich przeciwwskazań noworodka.
* Dla stałych Pacjentek RABAT 10%
#Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania i ilości występujących wykluczeń żywieniowych.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja@sposobnazycie.pl
lub
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz
Możliwość płacenia kartą w gabinecie.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.