Konsultacje i plany żywieniowe

Konsultacje dla młodzieży i dorosłych oraz indywidualne zalecenia żywieniowe z jadłospisem.

Konsultacje dietetyczne i psychodietyczne

Konsultacja dietetyczna młodzieży i dorosłych trwa do 60min – 200 zł

Zawiera m.in analizę wyników badań krwi (spis otrzymasz w odpowiedzi na przesłanego maila), stacjonarnie pomiary obwodów ciała, omówienie sposobu odżywiania się od najmłodszych lat. Omówienie stosowanych wcześniej diet, stylu życia, jak i zdolności kulinarnych. Na konsultację składa się również przedstawienie ogólnych zasad prawidłowego żywienia, ustalenie wspólnego celu i drogi do jego osiągnięcia. Konsultacja dedykowana jest zarówno osobom, które chcą się pozbyć nadmiernego balastu, jak i tym, które marzą o zdrowym budowaniu masy ciała. Skorzystać z niej mogą wszyscy, którzy chcą zdrowo żyć i prawidłowo odżywiać komórki swojego organizmu. Dodatkowo możemy wykonać fotografię sylwetki, aby mieć wizualny punkt odniesienia w przypadku redukcji lub budowania masy ciała.

Konsultacja psychodietetyczna trwa do 60-75min – 300 zł

Zawiera to, co konsultacja dietetyczna (patrz konsultacja dietetyczna). Dodatkowo, w zależności od potrzeby, analizujemy m.in. wpływ emocji na wybory żywieniowe, wydarzenia które mogły mieć pośredni lub bezpośredni wpływ na problemy z jedzeniem (m.in. jadłowstręt, kompulsywne objadanie się). Wspólnie szukamy rozwiązań niestandardowych, które ułatwiają proces szeroko pojętej zmiany stylu życia, postrzegania siebie oraz stosunku do jedzenia.

Konsultacja dietetyczna on-line 200 zł

Odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem Skype, lub przez ogólnodostępne komunikatory. Zawiera to, co konsultacja stacjonarna, z wyłączeniem pomiarów. Pacjent samodzielnie wykonuje zdjęcie sylwetki i dokonuje pomiarów antropometrycznych na podstawie otrzymanej instrukcji.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem na 7 dni 400 zł

Zalecenia oparte są na zinterpretowanych wynikach badań krwi oraz wiedzy o Pacjencie, uzyskanej podczas odbytej konsultacji. Jadłospis dopasowany jest do stanu zdrowia, preferencji żywieniowych, stylu życia, wszelkich ograniczeń pochodzących z zewnątrz, jak i do poziomu wtajemniczenia kulinarnego. Cały plan żywieniowy uwzględnia także zasobność portfela.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem na 14 dni 550 zł

Jak wyżej, z tą różnicą, że menu rozpisane jest na 14 dni.

Jadłospis na kolejnych 7 dni 200 zł

Jest nowym zestawem posiłków. Zawiera modyfikację pierwotnych założeń nowego stylu odżywiania na podstawie osobistych odczuć i potrzeb organizmu w czasie zachodzących zmian. Każdy jadłospis jest rozpisany na 7 dni, z podziałem dnia na 4 lub 5 posiłków. Zawiera również potrzebne do przygotowania poszczególnych posiłków przepisy.

Jadłospis w czasie ciąży 550 zł

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z przykładowym jadłospisem na 7 dni w poszczególnych trymestrach ciąży. Zalecenia ustalane są na podstawie odbytej konsultacji, dopasowane do stanu zdrowia, zaleceń lekarskich, wyników badań krwi, stylu życia i preferencji żywieniowych przyszłej mamy. Każdy jadłospis rozpisany jest na 7 dni, z podziałem na 4, 5 lub 6 posiłków (w ciąży jest to bardzo zróżnicowane).

Jadłospis w okresie laktacji 420 zł

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z przykładowym jadłospisem na 7 dni w okresie laktacji.

Dietoterapia

500-700 zł*

W schorzeniach takich, jak: insulinooporność, cukrzyca typu II, Hashimoto, choroby tarczycy, atopowe zapalenie skóry (AZS), reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), zespół policystycznych jajników (PCOS), inne choroby o podłożu autoimmunologicznym, alergie i nietolerancje pokarmowe (diety eliminacyjne, rotacyjne), grzybice, wsparcie żywieniowe w leczeniu bezpłodności kobiet i mężczyzn, chorobach jelit, otłuszczeniu wątroby, depresji, osteoporozie, wspomaganie żywieniowe niezłośliwych nowotworów – zalecenia wraz z jadłospisem na 7 dni.
* Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania i ilości występujących wykluczeń żywieniowych.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja@sposobnazycie.pl
lub
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz
FORMULARZ KONTAKTOWY


Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.