Konsultacje i plany żywieniowe

Konsultacje młodzieży i dorosłych oraz zalecenia żywieniowe z jadłospisem.

Konsultacje dietetyczne i psychodietyczne

 

Konsultacja dietetyczna młodzieży i dorosłych trwa około 60 min. – 250 zł

Zawiera analizę wyników badań krwi (listę badań otrzymasz po umówieniu się na wizytę), pomiary antropometryczne (na życzenie również fotografię sylwetki). Omówimy Twój sposób odżywiania się od najmłodszych lat, nawyki żywieniowe panujące w Twoim domu. Przeanalizujemy stosowane wcześniej diety, obecny styl życia, aktywność fizyczną, jak i zdolności kulinarne. Przyjrzymy się wszystkim przeszkodom na drodze do zadbania o siebie i uzyskania pełnego zdrowia. Wspólnie ustalimy scenariusz dalszej współpracy, aby wymarzony cel został w końcu osiągnięty. Po wizycie otrzymasz podsumowanie najważniejszych zaleceń do zastosowania.
* Możliwość przygotowania spersonalizowanego planu żywieniowego na 7 lub 14 dni.
Konsultacja kontrolna trwa około 30 min. – 99 zł

Omówienie wprowadzonych zmiany w stylu życia i żywienia. Wspólne ustalenie kolejnych małych kroków w realizacji założonego planu. Analiza etykiet Twoich ulubionych produktów spożywczych. Praca nad utrzymaniem motywacji. Podpowiedzi, na co jeszcze warto zwrócić uwagę każdego dnia, aby zmiana nie była taka trudna.
Konsultacja psychodietetyczna  trwa 75-90 min. – 325 zł

Zawiera to, co konsultacja dietetyczna (często bez pomiarów antropometrycznych). Analizie poddany zostaje wpływ emocji i różnych życiowych wydarzeń na Twoje wybory żywieniowe. Wspólnie poszukamy sytuacji, które mogły mieć pośredni lub bezpośredni wpływ na powstałe zaburzenia odżywiania: kompulsywne objadanie się, anoreksję, bulimię, ortoreksję, otyłość, bezsenność, nocne podjadanie, itp. Razem zaprogramujemy drogę powrotu na właściwą ścieżkę, prowadzącą do zmiany relacji z jedzeniem, relacji z własnym ciałem i wieloma przekonaniami, które mocno zapisały się w Twoim umyśle. Dodatkowo wyłapiemy niekorzystne schematy, w których Twój umysł mocno się zakorzenił. Jest duża szansa, że poczujesz się znacznie lepiej już po pierwszym spotkaniu. Wyostrzenie uważności i wprowadzenie małych codziennych rytuałów to gigantyczny krok do zmiany.

Indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisem

Indywidualne zalecenia żywieniowe w chorobie  150 zł

Zalecenia te są tworzone w specjalnych przypadkach, gdy mamy do czynienia z konkretną jednostką chorobową. Podstawowe zalecenia otrzymasz w cenie konsultacji dietetycznej.

Jadłospis na 7 dni od 200 zł*

Jest to menu tygodniowe, rozpisane na 3-5 posiłków (lub zupełnie inaczej, bo wszystko zależy od przypadku) dla osób, które wcześniej odbyły konsultację dietetyczną lub psychodietetyczną. Dopasowany jest do potrzeb Twojego organizmu, rodzaju pracy, ilości wolnego czasu i zdolności kulinarnych. Nie musisz sam/-a kombinować co z czym połączyć, aby było dobrze. Wszystko będzie napisane i podane wraz z konkretnymi przepisami. Po otrzymaniu tego dokumentu możesz raz zgłosić chęć zmiany jakiegoś posiłku i dopytać o wszystkie szczegóły drogą mailową przed upływem 14 dni od dnia otrzymania planu żywieniowego.

Jadłospis na 14 dni od 320 zł*

Jest to menu na dwa tygodnie. Po resztę opisu zerknij na jadłospis 7-dniowy 🙂
*Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania i ilości występujących wykluczeń żywieniowych.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 7:00 – 21:00.
E-MAIL
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz-Kozieł
Możliwość płatności BLIK.
FORMULARZ KONTAKTOWY

    Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.