Autorskie programy odchudzające

Prowadzenie dietetyczne, wsparcie motywacyjne i autorskie masaże wspomagające odchudzanie.

Program bez modelowania ciała

MINI SPOSÓB  1400 zł

Miesięczny autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, zmiany Twojej relacji z jedzeniem oraz wzrostu akceptacji własnego ciała. Nauka właściwych wyborów żywieniowych oraz utrata zbędnych kilogramów.  Program rozpoczyna się konsultacją dietetyczną. Na jej podstawie tworzone są indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z czterema tygodniowymi jadłospisami (zmienianymi z tygodnia na tydzień) oraz „Drogowskazem żywieniowym” na koniec. W czasie trwania programu od poniedziałku do piątku masz ze mną stały kontakt poprzez SMS, e-mail i media społecznościowe. Będę monitorować Twoje postępy i na bieżąco podpowiadać, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach (wyjazdy, spadek motywacji, nieprzespane noce, ogromna ochota na produkty spoza planu, wyjście do restauracji, nieprzewidziane sytuacje itp.). Równolegle będziemy pracować nad zmianą Twoich dziennych rytuałów, które tak bardzo potrzebne są nam w obecnych czasach (chwile tylko dla siebie!). Każda zmiana zaczyna się w głowie, więc to od głowy rozpoczniemy całą przygodę.
* Na zakończenie otrzymujesz E-BOOKA „SPOSOBOWY DROGOWSKAZ”, którego zadaniem jest ułatwienie samodzielnych wyborów żywieniowych po zakończeniu współpracy.
** Polecany jest jeszcze miesięczny program „SKRZYDŁO”.
MINI SPOSÓB DLA DWÓCH OSÓB  2200 zł

Równoległy program zmian dla dwóch osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe. Ustalenie indywidualnych zaleceń oraz porcji jedzenia dla każdej osoby, posiłki wspólne z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. (patrz opis: MINI SPOSÓB)
* Cena wspólnej konsultacji dietetycznej 350 zł.
** Na zakończenie wręczany jest E-BOOK „SPOSOBOWY DROGOWSKAZ”, którego zadaniem jest ułatwienie samodzielnych wyborów żywieniowych po zakończeniu współpracy.
*** Płatność można podzielić na dwie części bez dodatkowych opłat.
SPOSOBOWE „SKRZYDŁO” 500 zł

Program dla wszystkich, którzy zakończyli jeden z programów: MINI, MIDI lub MAXI SPOSÓB. To miesięczne wsparcie, dzięki któremu od poniedziałku do piątku uzyskujesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z Twoim nowym sposobem odżywiania się oraz zachodzącymi zmianami w ciele i umyśle. Masz możliwosć przesłania własnoręcznie skomponowanego menu do ewentualnej korekty. Możesz konsultować składy ulubionych lub nowo wyszukanych produktów spożywczych. To miesiąc opieki dający większe poczucie samodzielności i pewność, że to, czego się nauczyłaś/-eś w trakcie poprzedniego programu (MINI, MIDI, MAXI) jest zrozumiałe i nie towarzyszy temu niechciany stres.

Połączenie indywidualnego planu żywieniowego, wsparcia motywacyjnego i autorskich masaży wspomagających odchudzanie

Programy te zmieniają podejście do bycia na diecie. Modyfikują Twoje wybory żywieniowe i genialnie modelują ciało. Razem dokonamy redukcji masy ciała. Masaże zmniejszają obwody, niwelują obrzęki nóg, a co za tym idzie REDUKUJĄ CELLULIT będący zmorą większości kobiet. Twoja samoocena oraz postrzeganie otaczającego świata zmienią się nie do poznania. Otworzysz kubki smakowe na nowe doznania. Pokażę Ci, jak jedząc (często jedząc więcej), można redukować masę ciała bez nadmiaru stresu. Każdy masaż to też doskonała forma mini-psychoterapii, dodatkowy czas na pracę z szeroko pojętym procesem zmiany.
MIDI SPOSÓB  2600 zł

Trwa 4 tygodnie. To autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, której pozytywnym efektem ubocznym (jak to brzmi!) jest spadek masy ciała. Wspólnie dokonamy wstępnej zmiany sposobu Twojego myślenia i patrzenia na jedzenie. Podniesiemy poziom akceptacji własnego ciała i przy okazji zaczniesz samodzielnie zwalczać wszelkie kulinarne słabości. Nauczę Cię lepszych wyborów żywieniowych. Ten program to wspaniały sposób na wymodelowanie oraz ujędrnienie ciała. Sposób na zrobienie tego, czego treningi i samo liczenie kalorii nie są w stanie zdziałać. Program rozpoczyna się konsultacją dietetyczną wraz z dokładną analizą wyników badań krwi. Na program składają się indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z 4 zmieniającymi się z tygodnia na tydzień jadłospisami. Do tego masz regularny kontakt ze mną poprzez telefon, sms, e-mail, wszechobecne komunikatory. W pakiecie również 5 intensywnych autorskich masaży manualnych wspomagających odchudzanie. Każdy z nich trwa 60 minut. Masaże najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu. Dodatkowo w prezencie otrzymasz dużą dawkę motywacji, „różowych okularów” i nowej energii do działania na wielu płaszczyznach życia. Na zakończenie programu E-BOOK „SPOSOBOWY DROGOWSKAZ”, który ułatwi Tobie samodzielne wybory żywieniowe. Efekt „przed” i „po” możemy upamiętnić na zdjęciach, jeśli tylko zechcesz (warto!).
* Dla ulepszenia osiągniętego efektu, po całym programie zalecane jest minimum 5, a najlepiej 10 dodatkowych masaży. Nie da się ich przedawkować!
** Dla przyspieszenia efektów polecana jest także SUCHA SZCZOTKA DO MASAŻU, którą można zakupić do domowego użytku (zakładka SKLEP).
*** PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ LUB KOLEGĘ I ZYSKAJ DLA SIEBIE DODATKOWY MASAŻ LUB TYGODNIOWY JADŁOSPIS.
MAXI SPOSÓB  3200 zł
Trwa 6 tygodni. To autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, której pozytywnym efektem ubocznym (jak to brzmi!) jest spadek masy ciała. Wspólnie dokonamy dużej zmiany sposobu Twojego myślenia i patrzenia na jedzenie. Podniesiemy poziom akceptacji własnego ciała i przy okazji zaczniesz samodzielnie zwalczać wszelkie kulinarne słabości. Nauczę Cię lepszych wyborów żywieniowych. Ten program to wspaniały sposób na wymodelowanie oraz ujędrnienie ciała. Sposób na zrobienie tego, czego treningi i samo liczenie kalorii nie są w stanie zdziałać. Program rozpoczyna się konsultacją dietetyczną wraz z dokładną analizą wyników badań krwi. Na program składają się indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z 5 zmieniającymi się z tygodnia na tydzień jadłospisami. Do tego masz regularny kontakt ze mną poprzez telefon, sms, e-mail, wszechobecne komunikatory. W pakiecie również 10 intensywnych autorskich masaży manualnych wspomagających odchudzanie. Każdy z nich trwa 60 minut. Masaże najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu. Dodatkowo w prezencie otrzymasz dużą dawkę motywacji, „różowych okularów” i nowej energii do działania na wielu płaszczyznach życia. Na zakończenie programu E-BOOK „SPOSOBOWY DROGOWSKAZ”, który ułatwi Tobie samodzielne wybory żywieniowe. Efekt „przed” i „po” możemy upamiętnić na zdjęciach, jeśli tylko zechcesz (warto!).
* Dla ulepszenia osiągniętego efektu, po całym programie zalecane jest minimum 5, a najlepiej 10 dodatkowych masaży. Nie da się ich przedawkować!
** Dla przyspieszenia efektów polecana jest także SUCHA SZCZOTKA DO MASAŻU, którą można zakupić do domowego użytku (zakładka SKLEP).
*** PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ LUB KOLEGĘ I ZYSKAJ DLA SIEBIE DODATKOWY MASAŻ LUB TYGODNIOWY JADŁOSPIS.

Autorskie masaże modelujące i usprawniające przepływ limfy

Autorski masaż modelujący trwa 60 min. – 320 zł

To masaż silnie pobudzający układ limfatyczny oparty na technikach drenażu limfatycznego oraz masażu klasycznego (głównie intensywnego ugniatania i rozcierania ciała). Wspomaga proces redukcji masy ciała, niweluje cellulit, daje uczucie „lekkich nóg” (bardzo polecany osobom mającym pracę siedzącą lub stojącą), zmniejsza obwody ciała, rozgrzewa, dotlenia tkanki, tym samym usuwając zbędne produkty przemiany materii. Masaż z wykorzystaniem naturalnej oliwki do masażu. Obejmuje brzuch, boki, uda, łydki, „bryczesy”, ramiona i wszystkie te partie, które wymagają pracy. Przeciwwskazaniem do masażu są m.in. choroby nowotworowe, stany zapalne, choroby skóry, silna antybiotykoterapia, ciąża. Dla każdego ciała „uszyty” jest na miarę, aby móc uzyskać odpowiednią proporcję ciała i wcześniej ustalony cel.
Jest to genialny masaż dla kobiet, które zmagają się z powrotem do formy po ciąży. Dla osób, które nie są w stanie samymi ćwiczeniami i dietą pozbyć się uporczywego cellulitu. Dla wszystkich, którzy próbowali już wszystkich magicznych urządzeń, zastrzyków, itp.
W PAKIETACH TANIEJ!

Pakiet 5 autorskich masaży modelujących – 1400 zł

5 intensywnych manualnych masaży. Najlepiej jest je wykonywać 2 razy w tygodniu. Każdy masaż trwa 60 minut. Cena dla pakietu opłaconego z góry.

Pakiet 10 autorskich masaży modelujących – 2700 zł

10 intensywnych manualnych masaży. Najlepiej jest je wykonywać 2 razy w tygodniu. Każdy masaż trwa 60 minut. Cena dla pakietu opłaconego z góry.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 10:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz
Możliwość płatności BLIK.
FORMULARZ KONTAKTOWY

    [wpgdprc "Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę."]