Autorskie programy odchudzające

Prowadzenie dietetyczne, wsparcie motywacyjne i autorskie masaże wspomagające odchudzanie.

Program bez modelowania ciała

MINI SPOSÓB  950 zł

Miesięczny autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, zmiany Twojej relacji z jedzeniem oraz wzrostu akceptacji własnego ciała. Nauka właściwych wyborów żywieniowych oraz utrata zbędnych kilogramów – czyż to nie brzmi wspaniale?  Program rozpoczyna się konsultacją dietetyczną. Na jej podstawie tworzone są indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z dwoma tygodniowymi jadłospisami (zmienianymi co dwa tygodnie) oraz „Drogowskazem żywieniowym” na koniec. W czasie trwania programu od poniedziałku do soboty masz ze mną stały kontakt poprzez SMS, e-mail i media społecznościowe. Będę monitorować Twoje postępy i na bieżąco podpowiadać, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach (sąsiedzkie pokusy, wyjazdy, spadek motywacji, nieprzespane noce, ogromna ochota na produkty spoza planu, wyjście do restauracji, nieprzewidziane sytuacje, itp.). Równolegle będziemy pracować nad zmianą Twoich dziennych rytuałów, które tak bardzo potrzebne są w obecnych czasach (chwila tylko dla siebie czyni cuda). Każda zmiana zaczyna się w głowie, więc to od umysłu rozpoczniemy całą przygodę.
* Po zakończeniu MINI SPOSOBU polecany jest jeszcze miesięczny program „SKRZYDŁO”.

**MINI SPOSÓB DLA DWÓCH OSÓB  1590 zł

SPOSOBOWE “SKRZYDŁO” 399 zł

Program dla wszystkich, którzy zakończyli jeden z programów: MINI, MIDI lub MAXI SPOSÓB. To miesięczne wsparcie, dzięki któremu od poniedziałku do soboty uzyskujesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z Twoim nowym sposobem odżywiania się oraz zachodzącymi zmianami w ciele i umyśle. Masz możliwosć przesłania do korekty własnoręcznie skomponowanego menu. Możesz konsultować składy ulubionych lub nowo wyszukanych produktów spożywczych. To miesiąc opieki dający większe poczucie samodzielności i pewność, że to, czego się nauczyłaś/-eś w trakcie poprzedniego programu (MINI, MIDI, MAXI) jest zrozumiałe i nie towarzyszy temu niechciany stres.

Połączenie indywidualnego planu żywieniowego, wsparcia motywacyjnego i autorskich masaży wspomagających odchudzanie

Programy te zmieniają podejście do bycia na diecie. Modyfikują Twoje wybory żywieniowe i genialnie modelują ciało. Razem dokonamy redukcji masy ciała. Masaże zmniejszają obwody, niwelują obrzęki nóg, a co za tym idzie REDUKUJĄ CELLULIT będący zmorą większości kobiet. Twoja samoocena oraz postrzeganie otaczającego świata zmienią się nie do poznania. Otworzysz kubki smakowe na nowe doznania. Pokażę Ci, jak jedząc (często jedząc więcej), można redukować masę ciała bez nadmiaru stresu. Każdy masaż to też doskonała forma mini-psychoterapii, dodatkowy czas na pracę z szeroko pojętym procesem zmiany.
MIDI SPOSÓB  1950 zł

Trwa 4 tygodnie. To autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, której pozytywnym efektem ubocznym (jak to brzmi!) jest spadek masy ciała. Wspólnie dokonamy wstępnej zmiany sposobu Twojego myślenia i patrzenia na jedzenie. Podniesiemy poziom akceptacji własnego ciała i przy okazji zaczniesz samodzielnie zwalczać wszelkie kulinarne słabości. Nauczę Cię lepszych wyborów żywieniowych. Ten program to wspaniały sposób na wymodelowanie oraz ujędrnienie ciała. Sposób na zniwelowanie cellulitu i zrobienie tego, czego liczenie kalorii nigdy nie zdziała. Program rozpoczyna się konsultacją dietetyczną wraz z dokładną analizą wyników badań krwi. Do tego otrzymasz indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z 2 zmieniającymi się co dwa tygodnie jadłospisami. Do tego regularny kontakt ze mną poprzez telefon, sms, e-mail, wszechobecne komunikatory. W pakiecie także 5 intensywnych autorskich manualnych masaży wspomagających odchudzanie. Każdy z nich trwa 60 minut. Masaże najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu (rozpoczynając od drugiego tygodnia współpracy). Dodatkowo w prezencie duża dawka motywacji, „różowych okularów” i nowej energii do działania na wielu płaszczyznach życia. Na zakończenie programu E-BOOK „SPOSOBOWY DROGOWSKAZ”, który ułatwi Tobie samodzielne wybory żywieniowe. Efekt „przed” i „po” możemy upamiętnić na zdjęciach, jeśli tylko zechcesz (warto!).
* Dla ulepszenia osiągniętego efektu, po całym programie zalecane jest minimum 5, a najlepiej 10 dodatkowych masaży. Nie da się ich przedawkować!
** PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ LUB KOLEGĘ I ZYSKAJ DLA SIEBIE DODATKOWY MASAŻ LUB TYGODNIOWY JADŁOSPIS.
MAXI SPOSÓB  2850 zł
MAXI SPOSÓB Z DOJAZDEM DO TWOJEGO DOMU  od 3300 zł
Trwa 6 tygodni. To autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, której pozytywnym efektem ubocznym (jak to brzmi!) jest spadek masy ciała. Wspólnie dokonamy wstępnej zmiany sposobu Twojego myślenia i patrzenia na jedzenie. Podniesiemy poziom akceptacji własnego ciała i przy okazji zaczniesz samodzielnie zwalczać wszelkie kulinarne słabości. Nauczę Cię lepszych wyborów żywieniowych. Ten program to wspaniały sposób na wymodelowanie oraz ujędrnienie ciała. Sposób na zniwelowanie cellulitu i zrobienie tego, czego liczenie kalorii nigdy nie zdziała. Program rozpoczyna się konsultacją dietetyczną wraz z dokładną analizą wyników badań krwi. Do tego otrzymasz indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z 3 zmieniającymi się co dwa tygodnie jadłospisami. Do tego regularny kontakt ze mną poprzez telefon, sms, e-mail, wszechobecne komunikatory. W pakiecie także 10 intensywnych autorskich manualnych masaży wspomagających odchudzanie. Każdy z nich trwa 60 minut. Masaże najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu (rozpoczynając od pierwszego tygodnia współpracy). Dodatkowo w prezencie duża dawka motywacji, „różowych okularów” i nowej energii do działania na wielu płaszczyznach życia. Na zakończenie programu E-BOOK „SPOSOBOWY DROGOWSKAZ”, który ułatwi Tobie samodzielne wybory żywieniowe. Efekt „przed” i „po” możemy upamiętnić na zdjęciach, jeśli tylko zechcesz (warto!).
Dojazd do domu obejmuje Wrocław i jego okolice.
* Dla ulepszenia osiągniętego efektu, po całym programie zalecane jest minimum 5, a najlepiej 10 dodatkowych masaży. Nie da się ich przedawkować!
** PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ LUB KOLEGĘ I ZYSKAJ DLA SIEBIE DODATKOWY MASAŻ LUB TYGODNIOWY JADŁOSPIS.

Autorskie masaże modelujące i usprawniające przepływ limfy

Autorski masaż modelujący trwa 60 min. – 320 zł

To masaż silnie pobudzający układ limfatyczny oparty na technikach drenażu limfatycznego oraz masażu klasycznego (głównie intensywnego ugniatania i rozcierania ciała). Wspomaga proces redukcji masy ciała, niweluje cellulit, daje uczucie „lekkich nóg” (bardzo polecany osobom mającym pracę siedzącą lub stojącą), zmniejsza obwody ciała, rozgrzewa, dotlenia tkanki, tym samym usuwając zbędne produkty przemiany materii. Masaż z wykorzystaniem naturalnej oliwki do masażu. Obejmuje brzuch, boki, uda, łydki, „bryczesy”, ramiona i wszystkie te partie, które wymagają pracy. Przeciwwskazaniem do masażu są m.in. choroby nowotworowe, stany zapalne, choroby skóry, silna antybiotykoterapia, ciąża. Dla każdego ciała „uszyty” jest na miarę, aby móc uzyskać odpowiednią proporcję ciała i wcześniej ustalony cel.
Jest to genialny masaż dla kobiet, które zmagają się z powrotem do formy po ciąży. Dla osób, które nie są w stanie samymi ćwiczeniami i dietą pozbyć się uporczywego cellulitu. Dla wszystkich, którzy próbowali już wszystkich magicznych urządzeń, zastrzyków, itp.
W PAKIETACH TANIEJ!

Pakiet 5 autorskich masaży modelujących – 1350 zł

5 intensywnych manualnych masaży. Najlepiej jest je wykonywać 2 razy w tygodniu. Każdy masaż trwa 60 minut. Cena dla pakietu opłaconego z góry.

Pakiet 10 autorskich masaży modelujących – 2500 zł

Pakiet 10 autorskich masaży modelujących z dojazdem do Twojego domu – od 2700 zł

10 intensywnych manualnych masaży. Najlepiej jest je wykonywać 2 razy w tygodniu. Każdy masaż trwa 60 minut. Cena dla pakietu opłaconego z góry. Dojazd do domu obejmuje Wrocław i jego okolice.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 7:00 – 21:00.
E-MAIL
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz-Kozieł
Możliwość płatności BLIK.
FORMULARZ KONTAKTOWY

    Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.