Autorskie programy odchudzające

Połączenie dedykowanego planu żywieniowego, diet coachingu i autorskich masaży wspomagających odchudzanie.

Program bez modelowania ciała

„Mały krok do dużej zmiany” 950 zł

Miesięczny autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, zmiany sposobu patrzenia na jedzenie, utraty zbędnych kilogramów, wzrostu akceptacji własnego ciała.  Rozpoczyna się po odbyciu konsultacji dietetycznej. Na program składają się indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z czterema tygodniowymi jadłospisami, regularny kontakt wraz  z monitoringiem postępów, diet coaching i duża dawka wiedzy oraz motywacji przydatnej w procesie zmiany.

Połączenie indywidualnego planu żywieniowego, diet coachingu i autorskich masaży wspomagających odchudzanie oraz modelowanie sylwetki

Programy te zmieniają zarówno wybory żywieniowe, jak i modelują ciało. Redukują masę ciała, zmniejszają jego obwody, obrzęki, a co za tym idzie NIWELUJĄ CELLULIT. Doskonale wpływają na samoocenę, postrzeganie otaczającego świata, podejście do tematu uważności względem siebie. Otwierają kubki smakowe na nowe doznania. Pokazują, jak jedząc więcej, jednocześnie można redukować masę ciała. Każdy masaż to doskonała forma mini-psychoterapii, to dodatkowy czas na pracę z szeroko pojętą zmianą.

„Duży krok do wielkiej zmiany” 2350 zł

Trwa 4 tygodnie. To program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, zmiany sposobu patrzenia na jedzenie, utraty zbędnych kilogramów, wzrostu akceptacji własnego ciała.  Rozpoczyna się po odbyciu konsultacji dietetycznej wraz z dokładną analizą wyników badań krwi. Na program składają się indywidualne zalecenia żywieniowe wraz ze zmieniającymi się z tygodnia na tydzień jadłospisami. Do tego zapewniony jest regularny kontakt poprzez sms, e-mail, komunikatory w mediach społecznościowych. W pakiecie oprócz zmieniających się jadłospisów, 8 intensywnych autorskich masaży manualnych wspomagających odchudzanie (każdy trwa 50-55min), wykonywanych 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Jako dodatek duża dawka diet coachingu, „różowych okularów” i nowej energii. Na zakończenie programu „Drogowskaz żywieniowy” zapewniający większą samodzielność każdego dnia. Efekt „przed” i „po” upamiętniany jest na zdjęciach. Dla polepszenia osiągniętego efektu, po całym programie zalecane jest minimum 5, a najlepiej 10 dodatkowych masaży.

„Duży krok do wielkiej zmiany z plusem” 2600 zł

Trwa 5-6 tygodni. Rozpoczyna się po odbyciu konsultacji dietetycznej wraz z dokładną analizą wyników badań krwi. Obejmuje to wszystko, co program „MAŁY KROK DO WIELKIEJ ZMIANY”. Do tego zapewniony jest regularny kontakt poprzez sms, e-mail, komunikatory internetowe. W pakiecie 10 intensywnych autorskich masaży manualnych wspomagających odchudzanie (każdy trwa 50-55min), wykonywanych 2 razy w tygodniu. Jako dodatek duża dawka diet coachingu, „różowych okularów” i nowej energii. Na zakończenie programu „Drogowskaz żywieniowy” zapewniający większą samodzielność każdego dnia. Efekt „przed” i „po” upamiętniany jest na zdjęciach.

Masaże modelujące i usprawniające przepływ limfy

Autorski masaż modelujący trwa 55-60 min, 190 zł

Masaż silnie pobudzający układ limfatyczny oparty o techniki drenażu limfatycznego oraz intensywnego rozcierania ciała. Wspomaga proces redukcji masy ciała, niweluje cellulit, daje uczucie „lekkich nóg”, zmniejsza obwody ciała. Masaż z wykorzystaniem naturalnej oliwki do masażu, silnie rozgrzewa. Obejmuje brzuch, boki, uda, łydki, „bryczesy”, ramiona. Przeciwwskazaniem do masażu są m.in. choroby nowotworowe, stany zapalne, gorączka i przeziębienie, antybiotykoterapia.

Pakiet 5 autorskich masaży modelujących 900 zł

5 intensywnych manualnych masaży. Najlepiej jest je wykonywać 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Każdy masaż trwa około 55-60 minut.

Pakiet 10 autorskich masaży modelujących 1700 zł

10 intensywnych manualnych masaży, które najlepiej wykonywać jest 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Każdy masaż trwa około 55-60 minut.

Masaż usprawniający po cesarskim cięciu trwa 30 min, 110 zł

Intensywna praca z wykorzystaniem technik silnego rozcierania i ugniatania brzucha, z naciskiem na bliznę. Poprawia kondycję i wygląd estetyczny blizny oraz całego brzucha. Pakiet 5 masaży – 460zł. Pakiet 10 masaży – 890zł

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja@sposobnazycie.pl
lub
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz
Możliwość płacenia kartą w gabinecie.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.