Autorskie programy odchudzające

Połączenie zindywidualizowanego planu żywieniowego, diet coachingu i masaży wspomagających odchudzanie.

Program bez modelowania ciała

„Mały krok do dużej zmiany” 600-800zł*

Miesięczny autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, zmiany sposobu patrzenia na jedzenie, utraty zbędnych kilogramów, wzrostu akceptacji własnego ciała.  Rozpoczyna się po odbyciu konsultacji dietetycznej. Na program składają się zindywidualizowane zalecenia żywieniowe wraz z czterema tygodniowymi jadłospisami, regularny kontakt wraz  z monitoringiem postępów, diet coaching i duża dawka wiedzy oraz motywacji przydatnej w procesie zmiany.

Połączenie zindywidualizowanego planu żywieniowego, diet coachingu i masaży wspomagających odchudzanie oraz modelowanie sylwetki

Programy te zmieniają zarówno wybory żywieniowe, jak i modelują ciało. Redukują masę ciała, zmniejszają jego obwody, a co za tym idzie NIWELUJĄ CELLULIT. Doskonale wpływają na samoocenę, postrzeganie otaczającego świata, podejście do tematu uważności względem siebie. Otwierają kubki smakowe na nowe doznania. Często pokazują, jak jedząc więcej jednocześnie można redukować masę ciała. Każdy masaż to doskonała forma mini-psychoterapii, to dodatkowy czas na pracę z szeroko pojętą zmianą.

„Duży krok do wielkiej zmiany” 1500-1700 zł*

Trwa 4-5 tygodni. To program prowadzący do świadomej zmiany nawyków żywieniowych, zmiany sposobu patrzenia na jedzenie, utraty zbędnych kilogramów, wzrostu akceptacji własnego ciała.  Rozpoczyna się po odbyciu konsultacji dietetycznej. Na program składają się zindywidualizowane zalecenia żywieniowe wraz ze zmieniającymi się z tygodnia na tydzień jadłospisami. Do tego zapewniony jest regularny kontakt z dietetykiem poprzez sms, e-mail. W pakiecie zmieniające się jadłospisy, 8 intensywnych masaży manualnych wspomagających odchudzanie (każdy trwa 50-55min), wykonywanych 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Jako dodatek duża dawka diet coachingu, „różowych okularów” i nowej energii. Na zakończenie programu „Drogowskaz żywieniowy” zapewniający większą samodzielność każdego dnia. Efekt „przed” i „po” upamiętniany jest na zdjęciach.

„Duży krok do wielkiej zmiany z plusem” 1800-2000 zł*

Trwa 5-6 tygodni. Rozpoczyna się po odbyciu konsultacji dietetycznej. Obejmuje to wszystko, co program „MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY”. Do tego zapewniony jest regularny kontakt z dietetykiem poprzez sms, e-mail, komunikatory internetowe. W pakiecie 10 intensywnych masaży manualnych wspomagających odchudzanie (każdy trwa 50-55min), wykonywanych 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Jako dodatek duża dawka diet coachingu, „różowych okularów” i nowej energii. Na zakończenie programu „Drogowskaz żywieniowy” zapewniający większą samodzielność każdego dnia. Efekt „przed” i „po” upamiętniany jest na zdjęciach.

Masaże modelujące i usprawniające

Autorski masaż modelujący trwa 50-55 min, 160 zł

Masaż silnie pobudzający układ limfatyczny. Wspomaga proces redukcji masy ciała, niweluje cellulit, daje uczucie „lekkich nóg”, zmniejsza obwody ciała. Masaż z wykorzystaniem naturalnej oliwki do masażu.

Pakiet 5 autorskich masaży modelujących 750 zł

5 intensywnych masaży, które najlepiej wykonywać jest 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Każdy masaż trwa około 50-55 minut.

Pakiet 10 autorskich masaży modelujących 1400 zł

10 intensywnych masaży, które najlepiej wykonywać jest 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Każdy masaż trwa około 50-55 minut.

Masaż usprawniający po cesarskim cięciu trwa 30 min, 100 zł*

Praca z powłokami brzusznymi, poprawiająca kondycję i wygląd estetyczny blizny oraz całego brzucha.
*Cena uzależniona jest od występujących chorób oraz stopnia eliminacji poszczególnych produktów w planie żywieniowym. Do każdego jadłospisu dołączane są stosowne przepisy kulinarne.

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja@sposobnazycie.pl
lub
patrycja.palkiewicz@gmail.com
FORMULARZ KONTAKTOWY