Autorskie programy odchudzające

Połączenie dedykowanego planu żywieniowego, diet coachingu i autorskich masaży wspomagających odchudzanie.

Program bez modelowania ciała

„MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY” 950 zł

Miesięczny autorski program prowadzący do świadomej zmiany nawyków i wyborów żywieniowych, zmiany sposobu patrzenia na jedzenie, utraty zbędnych kilogramów, wzrostu akceptacji własnego ciała.  Rozpoczyna się po odbyciu konsultacji dietetycznej (patrz konsultacja dietetyczna). Na program składają się indywidualne zalecenia żywieniowe wraz z czterema tygodniowymi jadłospisami, regularny kontakt wraz  z monitoringiem postępów, diet coaching i duża dawka wiedzy oraz motywacji przydatnej w procesie zmiany nawyków żywieniowych.

„SKRZYDŁO” 350 zł

Pakiet przeznaczony jedynie dla osób, które wcześniej przeszły przez jeden z programów: „MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY”, „ŚREDNI KROK DO DUŻEJ ZMIANY” lub „DUŻY KROK DO WIELKIEJ ZMIANY”. Daje możliwość stałego kontaktu i konsultowania swoich, już samodzielnych, wyborów żywieniowych, analizy skomponowanych przez siebie planów żywieniowych oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania (przede wszystkim związane z tematyką odżywiania, wpływu jedzenia na organizm).

Programy łączące indywidualne prowadzenie dietetyczne wraz z autorskimi masażami wspomagającymi odchudzanie oraz modelowanie sylwetki

Programy te zmieniają zarówno świadomość, wybory żywieniowe, jak i modelują ciało. Dzięki stosowaniu się do zaleceń następuje znaczna redukcja masy ciała, zmniejszenie obwodów oraz obrzęków ciała (zmora większości kobiet). Doskonale wpływa to na samoocenę, postrzeganie otaczającego świata, podejście do tematu uważności względem siebie. Kubki smakowe otwierają się na nowe doznania. Spróbuj, a poczujesz, jak jedząc więcej (i zdecydowanie lepiej jakościowo), można zredukować masę ciała bez uczucia głodu, miliona wyrzeczeń i poczucia, że jesteś na diecie. Każdy masaż ma działanie ANTYCELLULITOWE i jest doskonałą formą mini-psychoterapii oraz dodatkowym czasem na pracę z szeroko pojętą zmianą.

„ŚREDNI KROK DO DUŻEJ ZMIANY” 2550 zł

Dostępny jedynie w wersji stacjonarnej, w gabinecie we Wrocławiu (ul. Przyjaźni 24A/24B). Cały program rozpoczyna się od konsultacji dietetycznej (patrz konsultacja dietetyczna, zawarta w cenie programu). Trwa 4 tygodnie. Jest to program prowadzący do świadomej zmiany nawyków i wyborów żywieniowych, zmiany sposobu patrzenia na jedzenie i odżywienie organizmu, utratę zbędnych kilogramów, wzrost akceptacji własnego ciała. W skład programu wchodzi zbiór indywidualnych zaleceń, ustalonych na podstawie wiedzy uzyskanej podczas konsultacji dietetycznej. Dodatkowo tworzone są zmieniające się z tygodnia na tydzień jadłospisy (program zawiera 4 tygodniowe jadłospisy). W trakcie trwania programu dostępna jest najważniejsza rzecz, której brakuje w samodzielnym odchudzaniu, czyli regularny kontakt z opiekunem dietetycznym. Kontakt odbywa się poprzez sms, e-mail, komunikatory w mediach społecznościowych. Cały proces wzbogacony jest o 8 intensywnych autorskich manualnych masaży wspomagających odchudzanie i modelowanie ciała (każdy trwa 55-60min, patrz autorski masaż). Masaże najlepiej jest wykonywać 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Masaż oparty jest na technikach masażu klasycznego z wykorzystaniem elementów drenażu limfatycznego. Jako dodatek w pakiecie otrzymasz także dużą dawkę wsparcia, motywacji, „różowych okularów” i nowej energii. Na zakończenie programu „Drogowskaz sposobowy” zapewniający większą samodzielność każdego dnia. Efekt „przed” i „po” upamiętniany jest na zdjęciach. Dla utrwalenia osiągniętego efektu zalecane jest minimum 5 (patrz pakiet 5 autorskich masaży), a najlepiej 10 dodatkowych masaży (patrz pakiet 10 autorskich masaży).

„DUŻY KROK DO WIELKIEJ ZMIANY” 2800 zł

Dostępny jedynie w wersji stacjonarnej, w gabinecie we Wrocławiu (ul. Przyjaźni 24A/24B). Cały program rozpoczyna się od konsultacji dietetycznej (patrz konsultacja dietetyczna, zawarta w cenie programu). Trwa 5-6 tygodni. Jest to program prowadzący do świadomej zmiany nawyków i wyborów żywieniowych, zmiany sposobu patrzenia na jedzenie i odżywienie organizmu, utratę zbędnych kilogramów, wzrost akceptacji własnego ciała. W skład programu wchodzi zbiór indywidualnych zaleceń, ustalonych na podstawie wiedzy uzyskanej podczas konsultacji dietetycznej. Dodatkowo tworzone są zmieniające się z tygodnia na tydzień jadłospisy (program zawiera 5 tygodniowych jadłospisów). W trakcie trwania programu dostępna jest najważniejsza rzecz, której brakuje w samodzielnym odchudzaniu, czyli regularny kontakt z opiekunem dietetycznym. Kontakt odbywa się poprzez sms, e-mail, komunikatory w mediach społecznościowych. Cały proces wzbogacony jest o 10 intensywnych autorskich manualnych masaży wspomagających odchudzanie i modelowanie ciała (każdy trwa 55-60min, patrz autorski masaż). Masaże najlepiej jest wykonywać 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Masaż oparty jest na technikach masażu klasycznego z wykorzystaniem elementów drenażu limfatycznego. Jako dodatek w pakiecie otrzymasz także dużą dawkę wsparcia, motywacji, „różowych okularów” i nowej energii. Na zakończenie programu „Drogowskaz sposobowy” zapewniający większą samodzielność każdego dnia. Efekt „przed” i „po” upamiętniany jest na zdjęciach. Dla utrwalenia osiągniętego efektu zalecane jest minimum 5 (patrz pakiet 5 autorskich masaży), a najlepiej 10 dodatkowych masaży (patrz pakiet 10 autorskich masaży).

Masaże modelujące i redukujące cellulit

Autorski masaż modelujący trwa 55-60 min, 195 zł

Masaż silnie pobudzający układ limfatyczny, a co za tym idzie, cały organizm, oparty jest na technikach masażu klasycznego z elementami drenażu limfatycznego. Wspomaga proces redukcji masy ciała, niweluje cellulit, daje uczucie „lekkich nóg”, zmniejsza obwody ciała, ujędrnia, dotlenia, wzmacnia. Obejmuje m.in. brzuch, boki, całe nogi, „bryczesy”, ramiona. Dla każdego „uszyty” jest na miarę tak, aby finalnie uzyskać odpowiednią proporcję ciała i ustalony wcześniej cel działania. Jest genialnym masażem dla osób z insulinoopornością, dla kobiet, które zmagają się z pozostałościami po ciąży, dla osób, które nie są w stanie ćwiczeniami pozbyć się uporczywego cellulitu. Przeciwwskazaniem do masażu są m.in. choroby nowotworowe, stany zapalne, gorączka i przeziębienie, antybiotykoterapia, padaczka, ciąża.

Pakiet 5 autorskich masaży modelujących 900 zł

5 intensywnych autorskich manualnych masaży. Najlepiej jest je wykonywać 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Każdy masaż trwa około 55-60 minut.

Pakiet 10 autorskich masaży modelujących 1700 zł

10 intensywnych autorskich manualnych masaży, które najlepiej wykonywać jest 2 razy w tygodniu co 3-4 dni. Każdy masaż trwa około 55-60 minut.

Masaż usprawniający po cesarskim cięciu trwa 30 min, 110 zł

Intensywna praca z wykorzystaniem technik silnego rozcierania i ugniatania, z naciskiem na bliznę. Poprawia kondycję i wygląd estetyczny blizny oraz całego brzucha. Pakiet 5 masaży – 500zł. Pakiet 10 masaży – 900zł

Zapisz się na pierwszą wizytę

Zadzwoń do mnie lub wypełnij formularz, a skontaktuję się
z Tobą w celu ustalenia szczegółów pierwszej wizyty.

TELEFON

606 677 534

Od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00.
E-MAIL
patrycja@sposobnazycie.pl
lub
patrycja.palkiewicz@gmail.com
Dane do przelewu

7‍7 1050 1517 ‍1000 0091 ‍2617 7212

SPOSÓB NA ŻYCIE Patrycja Palkiewicz
FORMULARZ KONTAKTOWY


Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez witrynę.